JESIEŃ Z JOGĄ KUNDALINI

Warsztaty w Beskidzie Żywieckim: 22-30.10.2011

Jak poradzić sobie z jesienną chandrą, kiedy dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze, a słońca jest coraz mniej? Przyłącz się do nas w przepięknej okolicy w górach Beskidu Żywieckiego, w miejscu, gdzie woda i powietrze są jeszcze czyste, góry i lasy piękne, a jesienią bajecznie kolorowe. Zrób sobie przerwę i daj sobie czas na odpoczynek i regenerację przed zimą, naładuj akumulatory, wzmocnij organizm. Przyjedź i praktykuj Jogę Kundalini, medytuj, zrelaksuj się w dźwiękach gongu, śpiewaj, korzystaj z sauny i masaży, porozmawiaj z astrologiem, a także oddychaj pięknem górskiej natury na spacerach i przy ognisku. Spędź osiem niezapomnianych, wspaniałych jesiennych dni z Jogą Kundalini.

Zakwaterowanie

Będziemy zakwaterowani w "Zagrodzie pod Halą", położonej w Koszarawie, koło Żywca, malowniczo otoczonej pasmem gór Beskidy, na zboczu góry Lachów Gron (1045 mnpm), na wysokości 960 mnpm. Z okien pensjonatu i jego tarasu widokowego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na góry Beskidu Żywieckiego wraz ze szczytem Babiej Góry i Pilskiem.

Zagroda pod Halą

Program warsztatów

Codzienna praktyka jogi obejmie poranną sadhanę oraz dwie sesje w ciągu dnia. Zajęcia Jogi Kundalini (krije i medytacje) będą dobrane pod kątem regeneracji, oczyszczania organizmu z toksyn, oraz wzmocnienia systemu immunologicznego. Będziemy także wykonywać praktyki służące zachowaniu dobrego wyglądu i urody.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, także dla początkujących i nie praktykujących Jogi Kundalini lub innego rodzaju jogi. Każdy uczestnik może otrzymać również indywidualne wskazówki do własnej praktyki jogi po warsztatach.

Codzienne sesje jogi będą uzupełnione kąpielami w gongu. Wibracje gongu spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Pomagają uwolnić napięcia i lęki oraz mają silne działanie oczyszczające.

Poza tym: jogiczna, wegetariańska dieta sattwiczna, możliwość przeprowadzenia wspomagających technik oczyszczających, korzystanie z sauny oraz dużo zabawy i tańca.

Dla chętnych i dla pełnego relaksu będą sesje masażu oraz konsultacje z astrologiem w wyjątkowej promocyjnej cenie 150 zł.

Rozkład dnia

06.00 - 08.30 - poranna sadhana: praktyka jogi i śpiewanie mantr
09.00 - 10.00 - śniadanie
10.00 - 11.00 - czas wolny (spacery, masaż, spotkanie z astrologiem)
11.00 - 13.00 - praktyka jogi
13.00 - 14.00 - obiad
14.00 - 16.00 - czas wolny (spacery, masaż, spotkanie z astrologiem)
16.00 - 18.00 - praktyka jogi
18.30 - 19.30 - kolacja
20.00 - 22.00 - relaks z gongiem, wieczory przy ognisku, śpiewanie mantr przy gitarze, medytacje, palenie agnihotry

Termin

22 - 30 października 2011
Warsztaty zaczynają się obiadem 22.10 i kończą po śniadaniu 30.10.

Cena warsztatu

1680 zł: w cenę wliczony jest koszt warsztatów, zakwaterowanie (8 dni) oraz 3 posiłki dziennie
Pakiet weekendowy 4 dni (3 noclegi): 800 zł
Miejsce rezerwuje wpłata na konto, przy wpłacie do 30.09. bonifikata 5%.
Uczestnicy tych warsztatów otrzymują bonifikatę 10% na warsztat Przywitaj Erę Wodnika w Ciszy: 11.11.11.
Wpłaty na konto: Tomasz Wiński, 25 1160 2202 0000 0000 7187 7354,
z dopiskiem "Jesień z Jogą Kundalini"

Nauczyciele prowadzący

Kasia ChachajKasia Chachaj (Kartar Kaur) - nauczycielka Jogi Kundalini, posiada certyfikat nauczycielski Kundalini Research Institute, pasjonuje się tańcem polinezyjskim i masażem Ma-uri, którego korzenie sięgają rdzennych tradycji hawajskiej huny i ducha Maori. Jest członkiem Elisabeth Wagner Association, zajmującego się malarstwem antropozoficznym, formą uzdrawiania przez kolor; kontakt: kasiachachaj @ interia.pl, tel. 607 50 10 65

joga kundaliniTomasz Wiński (Harjeet Singh) - praktykuje jogę od 15 lat. Przez wiele lat ćwiczył hatha jogę oraz jogę tantryczną. Jogę Kundalini praktykuje od stycznia 2006 roku, ukończył pierwszy w Polsce kurs nauczycielski Jogi Kundalini, posiada certyfikat nauczycielski Kundalini Research Institute, jest także członkiem International Kundalini Yoga Teachers Association (IKYTA). Jest certyfikowanym uzdrowicielem Sat Nam Rasayan, czyli sztuki uzdrawiania i medytacji w tradycji Jogi Kundalini. Posiada także certyfikat organizacji Super-Health, akredytowanej przy Światowej Organizacji Zdrowia ONZ, w leczeniu uzależnień i uwalnianiu od nałogów, przy pomocy jogaterapii i diety. Prowadzi także zajęcia jogi dla dzieci, posiada certyfikat Radiant Child Yoga Teacher Training Program oraz certyfikat Childplay Yoga z Gurudass Kaur. Jest praktykującym astrologiem, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego oraz Astrological Association of Great Britain. (strony internetowe: jogakundalini.com.pl, astrologus.pl); kontakt: tom @ astrologus.pl, tel. 535 20 21 28

Spędź osiem niezapomnianych, wspaniałych jesiennych dni z Jogą Kundalini!