PRZYWITAJ ERĘ WODNIKA W CISZY

Warsztat Jogi Kundalini i Praktyka Wewnętrznej Ciszy

9 - 13 listopada 2011


Gdzie będziesz 11.11.11?
Doświadcz transformacji przy przejściu do Ery Wodnika

Wkraczamy w Erę Wodnika 11 listopada 2011 roku. To będzie nowy czas. Zmieni się cała psychika planety. Musisz oczyścić umysł, ciało i duszę, aby były prawdziwe, niewinne oraz sattwiczne (czyste). Podnieś się do wibracji anielskich. Ta nowa era, której mamy służyć, to jest era świadomości i doświadczenia. (Yogi Bhajan)

Jedynym sposobem na powitanie Ery Wodnika jest Cisza

Mijające właśnie 2 tysiące lat, nazywane Erą Ryb, były okresem zewnętrznej ekspansji ludzkości, dotarcia do Księżyca i działania na zewnątrz. Był to czas pościgu, chwytania, zabierania i poszukiwania. Era Wodnika jest dokładnym tego przeciwieństwem. Chodzi o wejście wewnątrz siebie, wejście w stan ciszy, żeby to Wszechświat mógł przyjść do nas i działać poprzez nas. Praktykowanie Świętej Przestrzeni Ciszy - Shunya, umożliwi nam oduczenie się nawyków związanych z Erą Ryb, po to, żeby zrobić miejsce na doświadczenia Ery Wodnika.
Więcej informacji na temat Ery Wodnika na stronie: Astrologus.pl

Odkryj Mądrość Starożytnych Mistrzów

Cała natura, która jest wokół nas i której jesteśmy częścią, jest w Ciszy. Kwiaty kwitną w Ciszy, trawa rośnie w Ciszy i pory roku przychodzą w Ciszy. Kiedy obserwujemy Ciszę zaczynamy brać udział w przepływie Wszechświata.

Antar Mauna, czyli Wewnętrzna Cisza była praktykowana przez wieki jako jedna z ważniejszych technik wewnętrznej transformacji, począwszy od Sufich na Bliskim Wschodzie po wielkich Mistyków w górach Tybetu. Odosobnienia Wewnętrznej Ciszy były techniką umocnienia praktyki duchowej.

Harjeet Singh Khalsa

Dokonaj dużego skoku w Praktyce Duchowej

Praktykowanie Jogi Kundalini i medytacji w ciszy, pozwala wejść głębiej wewnątrz siebie. W ciszy rozpoznajesz wewnętrzne funkcjonowanie umysłu i zaczynasz je rozumieć. Pomaga to usunąć głęboko zakorzenione schematy w mózgu. Umysł, który jest nieustannie aktywny, w stanie ciszy spowalnia i z czasem osiąga wewnętrzną harmonię. Jest to fantastyczny sposób nauki samoświadomości.

Milczenie jest stanem niezwykle pięknym i pozytywnym, który tworzy tzw. Sacred Space - Świętą Przestrzeń wewnątrz nas. Rozwijanie tej Świętej Przestrzeni buduje zaufanie do życia i łączy nas z naszą prawdziwą naturą, z naszą duszą, dzięki czemu możemy żyć w dharmie i pozbywać się zobowiązań karmicznych.

Mistycy mówią o tym, że dzięki praktyce Wewnętrznej Ciszy stajemy się tak spełnieni i osiągamy takie przepełnienie radością, iż nie możemy utrzymać tego stanu zadowolenia wewnątrz siebie. Jesteśmy jak chmura pełna deszczu, którym zrasza wszystkich ludzi napotkanych na swojej drodze. Wodnik, znak rozpoczynającej się nowej ery, jest symbolicznie przedstawiany jako postać, która czerpie wodę i której naczynie jest zawsze przepełnione.

Zdobądź Wewnętrzną Siłę

W trakcie warsztatów będziesz uczestniczył w codziennej praktyce duchowej. Będziemy praktykować Jogę Kundalini oraz Sat Nam Rasayan, która jest sztuką medytacji i uzdrawiania w tej tradycji Jogi. Stopniowo, krok po kroku, będziesz uczył się wchodzić w stan Antar Mauny - Wewnętrznej Ciszy i osiągać doświadczenie Świętej Przestrzeni. W tym wewnętrznym stanie możesz uwolnić się od strachu przed zmianą, przed tym co nowe, odrzucając stare paradygmaty. Poprzez praktykę głębokiej ciszy połączymy się na poziomie subtelnym z energią milionów ludzi, którzy będą modlić się w ten święty dzień o uzdrowienie naszej planety i przejście ludzkości w stan Uniwersalnej Świadomości.

Miejsce warsztatu:
Będziemy zakwaterowani w "Zagrodzie pod Halą", położonej w Koszarawie, koło Żywca, malowniczo otoczonej pasmem gór Beskidy, na zboczu góry Lachów Gron (1045 mnpm), na wysokości 960 mnpm. Z okien pensjonatu i jego tarasu widokowego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na góry Beskidu Żywieckiego wraz ze szczytem Babiej Góry i Pilskiem.

Zagroda pod Halą

Kontakt do prowadzącego:
Tomasz Wiński (Harjeet Singh), tel. 535 20 21 28
e-mail: tom @ astrologus.pl, Joga Kundalini.com.pl

Termin:
9 - 13 listopada 2011 (wszyscy uczestnicy przyjeżdżają wieczorem 8 listopada)

Koszt:
1150 zł (obejmuje koszt warsztatów, zakwaterowanie oraz 3 posiłki dziennie)
Miejsce rezerwuje wpłata na konto, przy wpłacie do 30.09. bonifikata 10%.
Zniżka 10% na warsztaty dla członków Stowarzyszenia 3HO Polska.
Dla uczestników warsztatów Jesień z Jogą Kundalini dodatkowa bonifikata 10%!

Wpłaty na konto:
Tomasz Wiński, 25 1160 2202 0000 0000 7187 7354, z dopiskiem "11.11.11"

Ważne Uwagi

  • Uczestnicy będą wprowadzani w praktykę Wewnętrznej Ciszy powoli, krok po kroku.
  • Uczestnicy mogą wybrać praktykę całkowitego milczenia przez cały czas warsztatów.
  • W nagłych przypadkach uczestnik może komunikować się z nauczycielem w dowolnym momencie warsztatów poprzez rozmowę lub napisanie uwagi na kartce.
  • Bądź naturalny, to nie jest rywalizacja, bądź sobą i rób to, co możesz.

Zabierz to doświadczenie ze sobą do domu i podziel się nim z innymi!