MAHA RIDHI SIDDHI KRIYA: SERBIA 2-9.07.2016

TRIADA PROSPERITY

Prosperity to istniejący potencjał twojej duszy. Większość ludzi myśli w kategoriach liniowych, w kategoriach niedostatku lub obfitości, jednak postarajmy sie zacząć myśleć przestrzennie, tak, aby wykreować triadę z prosperity na wierzchołku. Bo prosperity to nie bogactwo lub ubóstwo. Prosperity jest to stan, który pozwala ci się wyrazić i realizować oraz dać ci satysfakcję.

Praktyka Maha Ridhi Siddhi Kriyi – to doświadczenie, które zmienia cale życie. Ta praktyka da Ci możliwość oczyścić się od blokad, które hamują szczęście i sukces w życiu. Zapraszam Cię na ta podróż, przyjedź na 7-dniowe intensywne warsztaty Kundalini Jogi, żeby odnaleźć kontakt ze swoim wewnętrznym ja, żeby podnieść swoja świadomość i podnieść swoja praktykę jogi na nowy, wyższy poziom. Żeby zmienić swoje życie na zawsze!

Prosperity, sukces i powodzenie życiowe to o wiele więcej niż tylko gromadzenie pieniędzy i zasobów. To przede wszystkim życie w zgodzie ze swoim przeznaczeniem i osiągniecie najlepszych osobistych rezultatów i możliwości. Trzeba zrozumieć sens swojego przeznaczenia i cel swojego życia, zgodnie z esencja swojej duszy. Stan prosperity to stan poczucia satysfakcji i spełnienia. To osobiste mistrzostwo i bycie w potoku życia i w harmonii z Kosmosem. I jest to naturalny stan człowieka.

Tomasz Winski

Yogi Bhajan mówi o tym w ten sposób: "Człowiek sukcesu ma pewne cechy. Dla niego podstawowym celem nie jest bogactwo. Ono i tak przychodzi i wypełnia go niezależnie od okoliczności. Taki ktoś zawsze pamięta o obecności Nieskończonego w każdym człowieku. I dla takiego kogoś prosperity jest tak naturalne jak oddech, tak nieograniczone jak umysł i tak nagłe jak ten moment."

Yogi Bhajan łączy przepływ prosperity z równowagą trzech uniwersalnych sił, tzw. gun, w umyśle. Te trzy uniwersalne siły - tamas, rajas i sattva, w praktyce tworzą dziewięć stadiów lub inaczej trzy trójkąty. Dziesiątym stadium jest punkt transcendentny. Dla każdego z tych dziesięciu etapów jest oddzielna medytacja. Istnieją również trzy specjalne Zielone Krije, po jednej dla każdego trójkąta.

Podczas tego warsztatu będziemy kształtować w sobie umiejętności tych trzech trójkątów i trzech zielonych energii. Będziemy codziennie robić wszystkie dziewięć medytacji i trzy Zielone Krije. Efekt tej praktyki będzie „zapieczętowany” ostatniego dnia dziesiątą medytacją przeznaczenia oraz dwuipółgodzinną praktyką tzw. Panj Shabad. Wtedy to będzie Maha Ridhi Siddhi Kriya.

Praktyka Maha Ridhi Siddhi Kriyi oczyszcza podświadomość z zablokowanych emocji, pozwala określić jasny cel w życiu i dostraja psychikę do jej naturalnego stanu prosperity.

Termin warsztatów: 2 - 9 lipca 2016
Będziemy praktykować w dniach od 2 do 9 lipca 2016 w hotelu Ceptor Andrevlje we Fruskoj Gori w Serbii

Cena 7-dniowych warsztatów z zakwaterowaniem w hotelu i pełnym wegetariańskim wyżywieniem wynosi 517 Euro.

Kontakt do prowadzącego:
Tomasz Wiński (Harjeet Singh), tel. +48 535 20 21 28
e-mail: tom @ astrologus.pl, Joga Kundalini.com.pl

Kontakt do organizatora w Serbii:
Danica Cvetkovic, danicacvetkovic7@gmail.com, tel. +381 64 3166654
www.kundalini.rs